1 | Węgierska Agnieszka | Zabrze | Night Runners Zabrze | IV Kat 16-29 K |
2 | Zdeb Barbara | Zabrze | Night Runners Zabrze | III Kat 30-39 K |
3 | Pytel Klaudia | Zabrze | brak | Brak |
4 | Orzażewski Marek | Bytom | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | III Kat 30-39 M |
5 | Bąk Tymoteusz | Gliwice | brak | III Kat 30-39 M |
6 | Schröder Karol | Katowice | SILESIA NORDIC TEAM | NW Open |
7 | Mikosz Piotr | Knurów | brak | IV Kat 16-29 M |
8 | Szymański Sebastian | Bytom | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | III Kat 30-39 M |
9 | Michalski Jarosław | Tarnowskie Góry | Hetman Tarnowskie Góry | III Kat 30-39 M |
10 | Kalata Grzegorz | Gliwice | brak | IV Kat 16-29 M |
11 | Platen Jerry | BYTOM | PL@10 | II Kat 40-59 M |
12 | Kalata Aleksander | Gliwice | brak | II Kat 40-59 M |
13 | Rzepka Paweł | Gliwice | brak | III Kat 30-39 M |
14 | Kłos Patrycja | Zabrze | brak | IV Kat 16-29 K |
15 | Prenzena Paweł | Zabrze | brak | IV Kat 16-29 M |
16 | Lampa Alicja | Gliwice | Biegamy z Sercem | IV Kat 16-29 K |
17 | Popiel - Kruk Aleksandra | Gliwice | NR Gliwice | III Kat 30-39 K |
18 | Fryda Aneta | Gliwice | NR Gliwice | III Kat 30-39 K |
19 | Szymczyk Krystyna | Zabrze | Night Runners Zabrze | III Kat 30-39 K |
20 | Lachera Maria | Zabrze | Night Runners Zabrze | II Kat 40-59 K |
21 | Lachera Bogusław | Zabrze | Night Runners Zabrze | II Kat 40-59 M |
22 | Saternus Dariusz | Zabrze | Night Runners Zabrze | IV Kat 16-29 M |
23 | Skrzydło Aleksander | PiekaryŚląskie | Dream Team | IV Kat 16-29 M |
24 | Skrzydło Julian | PiekaryŚląskie | Dream Team | IV Kat 16-29 M |
25 | Skrzydło Marcin | PiekaryŚląskie | Dream Team | III Kat 30-39 M |
26 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | wolny strzelec | NW Open |
27 | Kurpet Jan | Jastrzębie-Zdrój | brak | IV Kat 16-29 M |
28 | Wierzbica Adrian | Knurów | brak | III Kat 30-39 M |
29 | Sondel Mieczysław | Olkusz | brak | NW Open |
30 | Bołoz Monika | Bystra | brak | IV Kat 16-29 K |
31 | Socha Bartłomiej | Sosnowiec | brak | IV Kat 16-29 M |
32 | Maziakowski Krzysztof | Opole | MAZIAKOWSKI Running Team | II Kat 40-59 M |
33 | Maziakowski Adam | Opole | MAZIAKOWSKI Running Team | IV Kat 16-29 M |
34 | Wekwert Barbara | Gliwice | Biegamy z Sercem | III Kat 30-39 K |
35 | Wekwert Dariusz | Gliwice | Biegamy z Sercem | III Kat 30-39 M |
36 | Opanowska Anna | Gliwice | brak | II Kat 40-59 K |
37 | Opanowski Dariusz | Gliwice | brak | II Kat 40-59 M |
38 | Zarzycki Krzysztof | zabrze | brak | III Kat 30-39 M |
39 | Delewska Dorota | Zabrze | wolny strzelec | II Kat 40-59 K |
40 | Próba Dawid | Mikołów | brak | IV Kat 16-29 M |
41 | Hahn Piotr | Paniówki | brak | III Kat 30-39 M |
42 | Dąbrowska Alicja | Kędzierzyn-Koźl | brak | IV Kat 16-29 K |
43 | Derbisz Justyna | Jarosław | brak | IV Kat 16-29 K |
44 | Niechwiejczyk Piotr | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Opel Active Team | NW Open |
45 | Rygioł Adam | Katowice | Vege Open Group | III Kat 30-39 M |
46 | Kajstura Małgorzata | Pszczyna | Vege Open Group | IV Kat 16-29 K |
47 | Wróbel Dariusz | Zabrze | brak | IV Kat 16-29 M |
48 | Micek Sabina | Jastrzębie-Zdrój | Wolno, ale biegam :) | III Kat 30-39 K |
49 | Szymczyk - Szewców Sandra | Bytom | Wolno, ale biegam :) | IV Kat 16-29 K |
50 | Krzon Marcin | Zabrze | brak | III Kat 30-39 M |
51 | Kotowicz Gosia | Zabrze | Night Runners Zabrze | III Kat 30-39 K |
52 | Pietrzok Wojciech | Zabrze | Night Runners Zabrze | III Kat 30-39 M |
53 | Kamińska Anna | Gliwice | brak | IV Kat 16-29 K |
54 | Cimała Aleksandra | Chorzów | brak | NW Open |
55 | Zawada Ewa | ZABRZE | Night Runners Zabrze | IV Kat 16-29 K |
56 | Zawada Piotr | ZABRZE | Night Runners Zabrze | IV Kat 16-29 M |
57 | Ploch Tomasz | Gliwice | brak | IV Kat 16-29 M |
58 | Szczerzek Patrycja | Zabrze | brak | IV Kat 16-29 K |
59 | Oleś Jakub | Rybnik | brak | IV Kat 16-29 M |
60 | Marondel Katarzyna | Bytom | SILESIA NORDIC TEAM | NW Open |
61 | Januszek Jan | Mysłowice | Stadion Śląski | IV Kat 16-29 M |
62 | Jałowiecki Tomasz | Zabrze | Night Runners Zabrze | III Kat 30-39 M |
63 | Wojtasiński Daniel | Częstochowa | KS City Cross | NW Open |
64 | Pyrek Barbara | Bytom | brak | IV Kat 16-29 K |
65 | Kowalczyk Sebastian | Bytom | brak | IV Kat 16-29 M |
66 | Czyż Maciej | Gliwice | brak | IV Kat 16-29 M |
67 | Badowiec Magdalena | Tarnowskie Góry | GB Gwarek Tarnowskie Góry | III Kat 30-39 K |
68 | Nalepka Katarzyna | Bytom | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | III Kat 30-39 K |
69 | Wróblewski Robert | Bytom | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | III Kat 30-39 M |
70 | Kajfosz Adam | Ustroń | brak | IV Kat 16-29 M |
71 | Studnicki Krzysztof | USTROŃ | brak | IV Kat 16-29 M |
72 | Graca Tomasz | Wyry | brak | IV Kat 16-29 M |
73 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Dare2Run | III Kat 30-39 M |
74 | Nadrowski Tadeusz | zory | mokate | I KAT 60+ M |
75 | Mielniczuk Marta | Zabrze | UKS Olimpia Zabrze | IV Kat 16-29 K |
76 | Zacher Dominik | Zabrze | Night Runners Zabrze | III Kat 30-39 M |
77 | Skrzypczak Tomasz | Bytom | KFPR | III Kat 30-39 M |
78 | Fojcik Rafał | Zabrze | Opel Active Team | III Kat 30-39 M |
79 | Thal Mariusz | Sosnowiec | brak | III Kat 30-39 M |
80 | Stabik Dorota | Katowice | Radio Katowice | III Kat 30-39 K |
81 | Witkowski Emil | Zabrze | brak | III Kat 30-39 M |
82 | Skowronek Łukasz | Zabrze | Night Runners Zabrze | III Kat 30-39 M |
83 | Orzołek Marcin | Wojkowice | brak | IV Kat 16-29 M |
84 | Lachera Barbara | Zabrze | brak | NW Open |
85 | Paliwoda Barbara | Zabrze | brak | NW Open |
86 | Mielcarek Leszek | Bytom | wolny strzelec | NW Open |
87 | Matusek Anna | Zabrze | UKS Olimpia Zabrze | IV Kat 16-29 K |
88 | Laskowski Sebastian | GLIWICE | KATA GURUMA | III Kat 30-39 M |
89 | Laskowska Anna | Gliwice | KATA GURUMA | III Kat 30-39 K |
90 | Libardi-kłyś Sylwia | Gliwice | brak | NW Open |
91 | Kłyś Ryszard | Gliwice | brak | NW Open |
92 | Konopko Krzysztof | Mikołów | brak | III Kat 30-39 M |
93 | Kruk Matylda | Gliwice | NR Gliwice | IV Kat 16-29 K |
94 | Małkowski Damian | Zabrze | brak | III Kat 30-39 M |
95 | Podolak Żaneta | Pyskowice | brak | IV Kat 16-29 K |
96 | Malina Łukasz | Zabrze | brak | III Kat 30-39 M |
97 | Jaśkiewicz Piotr | Chorzów | ZRYCIOLE RUNNERS | III Kat 30-39 M |
98 | Arik Natalia | Bytom | SP54 Bytom | IV Kat 16-29 K |
99 | Mrzyk Ireneusz | Gliwice | brak | III Kat 30-39 M |
100 | Laszowska Ewa | Gliwice | Opel Active Team | IV Kat 16-29 K |
101 | Tarabuła Łukasz | Zabrze | brak | III Kat 30-39 M |
102 | Osica Łukasz | Świętochłowice | brak | III Kat 30-39 M |
103 | Grzyśka Piotr | Zabrze | Night Runners Zabrze | III Kat 30-39 M |
104 | Nalepa Marcin | Zabrze | Night Runners Zabrze | III Kat 30-39 M |
105 | Biela Katarzyna | Bytom | Gloria Team | III Kat 30-39 K |
106 | Biela Aleksandra | Zabrze | Gloria Team | I KAT 60+ K |
107 | Hennek Marcin | Gliwice | KFPR | III Kat 30-39 M |
108 | Folmer Wiesław | Gliwice | KFPR | II Kat 40-59 M |
109 | Seiffert Piotr | Brzeg | Drużyna Szpiku | IV Kat 16-29 M |
110 | Tomzik Łukasz | Zabrze | Night Runners Zabrze | IV Kat 16-29 M |
111 | Tomzik Kacper | Zabrze | brak | IV Kat 16-29 M |
112 | Jaglarz Jarosław | Wieliczka | brak | II Kat 40-59 M |
113 | Szymczyk Maja | Zabrze | brak | IV Kat 16-29 K |
114 | Figiel Jarosław | Katowice | TropiDog | III Kat 30-39 M |
115 | Dworak Małgorzata | Zabrze | brak | III Kat 30-39 K |
116 | Grossman Wioletta | ZABRZE | brak | III Kat 30-39 K |
117 | Masłowska Aleksandra | Sosnowiec | UKS Zryw Świętochłowice | IV Kat 16-29 K |
118 | Kaczmarek Robert | Zabrze | brak | IV Kat 16-29 M |
119 | Dembska Agnieszka | Bytom | TropiDog | III Kat 30-39 K |
120 | Palicki Marek | Chorzów | TropiDog | IV Kat 16-29 M |
121 | Czmoch Piotr | Zabrze | brak | II Kat 40-59 M |
122 | Wróbel Agnieszka | Siemianowice | TropiDog | III Kat 30-39 K |
123 | Marondel Jan | Bytom | brak | NW Open |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |